Vadvirág Vendégház és Presszó

Észak Alföldi régió - Nyíregyháza

• Cím: 4400 Nyíregyháza, Diák u. 34/A

Vadvirág Vendégház és Presszó, Nyíregyháza

A Vadvirág Vendégház és Presszó Nyíregyháza zöldövezetében várja vendégeit. A vendégház kiválóan alkalmas pihenőknek, üdülőknek, dolgozóknak és diákoknak egyaránt. A földszinten lévő presszó üzemel.

Vadvirág Vendégház és Presszó, Nyíregyháza

Igény szerint 1-2-3-4 ágyas szobák állnak rendelkezésre.

Elhelyezés:

A különálló szobák minden szükséges felszereléssel rendelkeznek: TV, Wifi (vezeték nélküli internet hozzáférés), mikrohullámú sütő, gáztűzhely, kombi hűtő. A szobákhoz terasz is tartozik, dohányzási lehetőséggel.

Ellátás:

Étkezés önellátással a teljesen felszerelt konyhában.

Szolgáltatások:

Csoportok részére kedvezmény, fürdőszobás vagy zuhanyozós szobák, kávézó, söröző, TV a szobában, zárt parkoló, családbarát.

Megközelíthetőség:

A Vadvirág Vendégház és Presszó a 41. sz. főútvonal közelében, az M3-as autópályára felvezető szakaszánál fekszik (1 km). A vendégház a nyíregyházi vasút- ill. autóbusz állomásról a
4 és 4Y-os busszal közelíthető meg.

A gépkocsival érkezők a 41-es főúton (4 sávos) közlekedve az első körforgalomból jobbra kanyarodva találják meg a vendégházat

Árak:

Alapár: nettó 2500 Ft/fő/éj-től

Csoportoknak és hosszabb távú foglalás esetén kedvezményt adunk egyéni megbeszélés alapján.

• Cím:4400 Nyíregyháza, Diák u. 34/A